Kadeřnictví na palmovce | Naše služby

Naše služby

Vítejte na stránkách Kadeřnictví Palmovka.

Náš salon byl založen v roce 1991 paní Šustrovou, jež je jeho majitelkou dodnes. V roce 2008 jsme byly nuceni přestěhovat se z ulice Palmovka do vedlejší ulice Heydukova, kde nás najdete naproti SC Palmovka.

Veškeré služby poskytujeme na profesionální úrovni v příjemném a přátelském (pro některé zákaznice už rodinném :-)) prostředí, za přijatelné ceny.

Sledujeme nové trendy i technologie v oboru a snažíme se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Naše kadeřnice jsou připraveny Vám vytvořit pohodlný a praktický účes dle Vašich představ, za pomoci vysoce kvalitní vlasové kosmetiky. Jsme profesionálně proškolovány zejména od firem Fanola, Selective a Insight, jejichž vlasovou kosmetiku používáme.

Něco málo ke značkám se kterými pracujeme

FANOLA: Stylingové přípravky zaručují dlouhodobou fixaci a ochranu vlasů. Barvy na vlasy jsou velmi šetrné kvalitní, obsahují hydratační složku, Gingo Bilobu a další složky obohacující vlasy a pokožku. Chrání vlasy i vlasovou pokožku a zanechávají je zdravé a v krásných barvách. Barevné odstíny lze míchat a vytvořit tak neomezenou škálu barev.

INSIGHT: Je řada vlasové kosmetiky s přírodními látkami vyvinutá pro vytvoření vzájemného působení mezi starodávnou moudrostí rostlinných extraktů a olejů a etické volby pracovat pomocí organických složek. Nekonvenční a inovativní formule zaměřené na ochranu zdraví a lesku vlasů, přes pečlivý výběr surovin, při zajištění absolutní dokonalosti stylu a profesionálního know-how. Všechny produkty Insight jsou bez SLS/SLES, bez parafínu, bez silikonů, bez parabenů, bez barviv a alergenů. Směs olejů a másla přírodně působí v synergii s těmito extrakty a zvyšuje působení výživy vlasů.

SELECTIVE: Barvy na vlasy Selective nabízejí bezpečné barvení vlasů, které je šetrné a zaručuje dokonalý výsledek, obsahují látky, které při barvení vlasů vyplňují i jejich poškozené části. Díky tomu jsou vaše vlasy pružnější, pevnější a lesklejší. Stylingové produkty obsahují inovační složení s vysoce kvalitními aktivními složkami, které jsou navrženy s ohledem na zdraví vlasů a umožňují dosažení mimořádných výsledků při tvarování vlasů. Elastická fixace, hydratace, regenerace a ochrana jsou u těchto výrobků samozřejmostí.


 
 

Kadenictv na Palmovce, Novkovch 12, Praha 8, objednvky: +420 284 82 82 16, otevrac doba: Po-P 7:00-19:00.